Kayıt ve Ödeme

Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız...
 

Kayıt

  • Kongre sistemine yüklenen bildiriler yazım ve şekilsel olarak kongre sekretaryası tarafından incelendikten sonra alanında uzman en az 2 hakeme gönderilecektir.
  • Hakemlerden birinin görüşünün olumsuz olması durumunda aday bildirinin kabulüne veya reddine üçüncü bir hakemin görüşüne göre karar verilecektir.
  • Değerlendirmeye gönderilen bildirilerde yazar ve hakem isimleri karşılıklı olarak gizli tutulacaktır .
  • Bir araştırmacı, bir kayıt ücreti ile en fazla 2 bildiri sunumu yapılabilir.
  • Kongre katılım ücreti gün sayısı farketmeksizin​ sabittir.
  • Kayıt ücretini yatırmayan araştırmacıların bildirileri kabul edilmiş olsa da kongre kapsamında yer alamayacaktır.

        Ücret İadesi;

  • 05 Mayıs 2022 (kongre programı ilanı) tarihine kadar katılımını iptal etmek isteyen katılımcıların ücret iadesi yapılacak, bu tarihten sonra herhangi bir ücret iadesi söz konusu olmayacaktır.
  • Kayıt ücretini yatırıp kongreye katılmayan veya belirtilen tarihe kadar katılımını iptal ettirmeyen katılımcılar hak talep edemezler.

 

Kayıt Ücretleri*

(15.04.2022 tarihine kadar)


Yüzyüze Katılım Erken Kayıt

(15.04.2022 tarihinden sonra)


Yüzyüze Katılım Geç Kayıt

450 TL

600 TL

Online Katılım Erken Kayıt

Online Katılım Geç Kayıt

200 TL

350 TL

Dinleyici Normal Katılım Ücreti 150 TL Online Katılım Ücreti 75 TL dir.

 

* Kayıt ücreti; bildiri sunumu, kongre materyalleri, kongre süresince düzenlenecek olan kokteyl ve ikramlar için ödenmektedir.

ÖDEME İŞLEMLERİ

Bildirili katılım ödemesi için SİSTEME GİRİŞ yaparak öncelikle Bildirili Katılım Kayıt Ol linkine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra Form Oluştur linkini tıklayarak isminizi seçiniz.  Kongreye yüz yüze veya online olarak katılım sağlayacaksanız katılım durumu kısmı katılacak şeklinde işaretlenmelidir. Kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra Sanal Pos İle Online Ödeme linkine tıklayarak ücret türünü yüz yüze katılım sağlayacaksanız Bildirili Katılım Ücreti , online katılım sağlayacaksanız Online Bildirili Katılım Ücreti seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

- Dinleyici ücreti ödemesi için Dinleyici/Bildirisiz katılım kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olmanız gerekmektedir. Benzer adımlar burada da geçerlidir.


 

 

03 Kasım 2022, Perşembe 4051 defa okundu