Konaklama

Kongre Ve Hotels Ayvalık’ta gerçekleştirilecektir. Konaklama için lütfen kongre ile ilgili olduğunu belirtiniz. 

Otelle ilgili detaylı bilgi için https://vehotelayvalik.com adresini ziyaret edebilirsiniz veya aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. 

TELEFON: +90 266 324 37 00 - 05454576611                   E-MAİL: arzu.zambak@vilayetler.gov.tr

Otel; Balıkesir İline bağlı Ayvalık ilçesindedir ve Ege’nin en güzel kıyılarından birine sahiptir ve kıyı turizmi, av turizmi, termal turizmi ve doğa turizmi açısından çok önemli imkanlara sahiptir.

Büyük bir alana kurulmuş olan Spa & Wellness, Türk Hamamı, Buhar odası, Sauna, Vitamin Bar’ı ile Teras Restaurant'ta misafirlere sunulan zengin menülü mutfağı, keyifli lobby barı ile misafirlere kaliteli hizmet verirken aynı zamanda toplantı salonu ile iş toplantılarına ve organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Otelde; açık otopark, vale hizmeti, rent a car servisi bulunmaktadır.

KONGREYE ÖZEL FİYATLAR

13.05.2022-15.05.2022

 

FB GECELİK İKİ KİŞİLİK ODA KONAKLAMA FİYATI

400 TL

FB GECELİK TEK KİŞİLİK ODA KONAKLAMA FİYATI

600 TL

 

Yukarıda belirtilen fiyatlar FB konaklamayı (tam pansiyon) içermekte olup tek gecelik kişi başı konaklama fiyatıdır. Fiyatlara KDV dahildir.

  • Konaklama fiyatlarına sabah, öğle, akşam yemeği ve günde 1 kez Coffee Break dahildir.
  • Devlete veya yerel yönetimlere ödenen vergilerdeki artışlar veya ihdas edilen yeni vergiler, fiyatlara aynı oranda yansıtılacaktır.
  • Ailesi ile aynı odada kalan 0-6 yaş arası çocuk ücretsiz olup, 7-12 yaş arası çocuklar için tam ücret uygulanmaktadır.

·        Tüm ödemelerin misafir girişi öncesi peşin ya da banka havalesi ile yapılması gerekmektedir.

·       Odalara giriş saati 14:00 ve çıkış saati 12:00’dir. Erken giriş veya geç çıkış talepleri otelin doluluğu göz önünde bulundurarak karşılanmaya çalışılacaktır

·       Misafirlerin giriş saati 14.00, çıkış saati 12.00 olup,17.00’e kadar olan çıkışlarda yarım günlük oda fiyatı, 17.00’den sonraki çıkışlarda tam günlük oda fiyatı fatura edilecektir.

·       Otel içerisine dışarıdan yiyecek ve içeceklerin getirilmemesi rica olunur.

·       Değerli eşyaların korunmasına mahsus odalarda ücretsiz dijital kasa hizmeti verilmektedir. Kaybolan değerli eşyadan otel sorumlu tutulamaz. 

·       Konaklayan misafirler tarafından otel içinde yapılmış olan her türlü zarar-ziyan durumunda misafir veya şirket tarafından hasar bedeli kadar ücret talep edilecektir.

·       Otel alkolsüz konseptte hizmet vermektedir.

Dış katılımcı kişi başı yemek ücreti tek öğün 100 TL’dir. (Yemek ücretine coffee breakler de dahildir).

 

Not: Kongrenin düzenleneceği otel çevresinde farklı konaklama imkanları da bulunmaktadır.


14 Mart 2022, Pazartesi 3116 defa okundu